Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

catering

Paintball w Krakowie - Team Arena. Własne pole paintballowe.

Autor: teamarena. Data publikacji Nie, 2008-01-20 14:46

Paintball, Kraków - organizujemy paintballowe imprezy integracyjne dla firm i grup prywatnych. Profesjonalnie i niedrogo. Posiadamy własne pole paintballowe - 11km od centrum Krakowa, gdzie istnieje możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, Na życzenie catering i transport.
We speak english.

Zapraszamy http://www.teamarena.pl

Nasze pole paintballowe

Pole znajduje się w miejscowości Gaj około 11 km od centrum Krakowa. Gaj to miejscowość która znajduje się tuż przy Zakopiance 5 km za tabliczką Kraków. Dojazd jest szybki i łatwy.


Catering przez Internet

Autor: robertr. Data publikacji Wto, 2006-05-09 15:11

Złożenie zamówienia na catering przez telefon może być trudne z prostej przyczyny: nie widzisz, czego zamawiasz! Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy cateringowej przez Internet. Możesz wtedy skorzystać nie tylko z opisu danej potrawy, ale także możesz zobaczyć jak ona wygląda. Dzięki dokonaniu wcześniejszego zamówienia dokładnie ustalasz termin dostawy nawet z dokładnością do konkretnej godziny. Ułatwia to planowe i punktualne przygotowanie całej imprezy. Niektóre potrawy można na przykład zamówić już dzień wcześniej wstępnie ugotowane lub podsmażone.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj