Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

budownictwo

Ogród zimowy i jego oświetlenie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Nie, 2008-09-28 13:13

Istotną kwestią, o której nie powinno się zapominać projektując ogród zimowy jest jego oświetlenie. Pozwoli ono na spędzanie w ogrodzie miłych wieczorów również po zmroku.
Projektując rodzaj i rozmieszczenie oświetlenia wziąć pod uwagę trzeba kwestię odbić światła od szklanych ścian ogrodu i zaprojektować je tak, aby światło lamp nie raziło nas podczas spędzania czasu w ogrodzie a dobrze komponowało się z wystrojem ogrodu, jak i oświetleniem wewnątrz domu.


Budowa domu w Internecie - bud24.pl

Autor: m. Data publikacji Śro, 2006-06-07 20:07

Wysyłasz specjalistom projekt domu, a oni pomagają dobrać odpowiednie materiały. Wystarczy kilka kliknięć, by je zamówić. Materiały są dowożone bezpośrednio ze składu producenta na Twoją budowę - nie tracisz na prowizję dla hurtownika.

Niemożliwe? Wejdź do sklepu budowlanego bud24.pl!

bud24.pl oferuje nie tylko materiały budowlane, ale też usługi: nadzory bankowe i inwestorskie, przeliczanie projektów, pomoc w uzyskaniu kredytu na budowę. To kompleksowa obsługa Twojej inwestycji.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj