Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo na siedząco, czyli foteliki dla dzieci

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2009-07-09 16:49

Podczas nagłego hamowania samochodu, z chwilą gdy dochodzi do wypadku, nieprawidłowo przewożone w aucie dziecko wylatuje przez przednia szybę z ogromna prędkością. Jak uniknąć takich sytuacji i zapewnić dziecku bezpieczeństwo?


Paintball FAQ - Bezpieczeńśtwo Głupcze!

Autor: draz. Data publikacji Pon, 2009-03-23 02:00

Abecadło: marker, kulki, wycior, spłuczka i insze są ważne ale przede wszystkim - Bezpieczeństwo i Zasady Gry w Paintball (a nie peintbal czy paintbol ;) )


Nauka jazdy to nie tylko przepisy i ruszanie pod górkę

Autor: whf. Data publikacji Pią, 2008-09-19 20:22

Serwis motoryzacyjny technika jazdy powstał blisko 5 lat temu i od tamtej pory skupia miłośników techniki jazdy samochodem, sportów motorowych oraz kursantów nauki jazdy.

Na stronie www.technikajazdy.info znajdziesz wiele przydatnych informacji odnośnie tego jak jeździć samochodem sprawnie, bezpiecznie i w miarę możliwości szybko.


Jak właściwie wybrać zabawki dla najmłodszych dzieci?

Autor: robertr. Data publikacji Śro, 2006-06-21 09:32

Bez wątpienia najważniejszym czynnikiem przy wyborze zabawek jest ich bezpieczeństwo dla twojego dziecka. Organizacje konsumenckie wydają szereg publikacji dotyczących tego zagadnienia. Warto zapoznać się z nimi choćby pobieżnie, jeśli mamy dziecko lub pracujemy z dziećmi. Zabawki dla dzieci mogą być bowiem nie tylko źródłem radości ale mogą też niestety stwarzać zagrożenie. Warto wystrzegać się kupowania zabawek używanych, które mogą być uszkodzone lub niesprawne. Dokładnie przyglądaj się zabawkom czy nie maja na przykład luźnych części, które mogłyby zostać połknięte przez dziecko. Pamiętaj, że to właśnie ty stanowisz ostatnia linie obrony dla bezpieczeństwa swojego dziecka. Zawsze zapoznaj się z instrukcją użytkowania zanim przekażesz zabawkę dziecku.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj