Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

artykuły reklamowe

Bongo.pl przedstawia kreatywne gadżety reklamowe

Autor: eddy. Data publikacji Czw, 2006-06-08 07:15

Gadżety reklamowe to skuteczne narzędzie służące promowaniu marki oraz promocji sprzedaży podczas wszelkiego rodzaju działań marketingowych. Odpowiednio dobrane i zaprezentowane gadżety reklamowe potrafią zbudować doskonałe asocjacje z Państwa marką.

Jednak wielokrotnie wykorzystywane, powtarzane bez opamiętania te same pomysły - długopisy, kalendarze, breloczki, czapeczki, zapalniczki... zamiast wspomagać - obniżają potencjał Państwa promocji sprawiając, że staje się ona pospolita i nudna.

Nowy, ciekawy, kreatywny gadżet reklamowy na wiele dłużej zapada w pamięci konsumenta. Otwiera jego wewnętrzne oko, intryguje i zachęca do podjęcia działania.


Nowy serwis www.gadzety.biz ma wspomagać firmy w poszukiwaniu najlepszych ofert na dostawę artykułów reklamowych.

Autor: deney. Data publikacji Pią, 2006-05-05 13:49

Firmy poszukujące artykułów reklamowych będą mogły w jednym miejscu zapoznać się z ofertą wielu dostawców, najnowszymi tendencjami wśród gadżetów reklamowych, a także zadać konkretne zapytania ofertowe. Zostaną one umieszczone na stronach serwisu oraz rozesłane do zapisanych w bazie dostawców gadżetów. Po analizie otrzymanych odpowiedzi poszukujący gadżetów reklamowych będzie mógł wybrać oferty najlepiej spełniające jego oczekiwania (np. co do ceny, jakości, terminu wykonania usługi itp.) i indywidualnie skontaktować się z wybranym dostawcą celem dalszych szczegółowych negocjacji.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj