Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

agroturystyka

Agroturystyczny urlop i spanie na sianie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Sob, 2008-10-25 10:00

Mieszkanie w dużym mieście, to mieszkanie w zgiełku, hałasie i smogu. Nic dziwnego, że większość mieszkańców dużych miast tak czeka aby móc wyjechać na urlop na łono natury, gdzieś gdzie jest cicho i spokojnie. Dla zmęczonych miastem osób, spacer po lesie, widok pasących się krów i ogólnie wiejskie landszafciki to niesamowita okazja do odpoczynku i zregenerowania sił.


Mazury Garbate - domki nad jeziorem

Autor: tady. Data publikacji Wto, 2008-04-01 20:53

Mazury Garbate – to mało jeszcze odkryty region na mapie Polski mimo wielu jego atrakcji. Dodatkowym atutem tego regionu jest najczystsze w Polsce powietrze. Według opinii turystów odwiedzających Mazury Garbate a w tym i gminę Dubeninki znajdują się tutaj krajobrazy charakterystyczne dla wielu regionów Polski, dlatego warto odwiedzić ten urokliwy zakątek naszego kraju. Serdecznie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy zainteresowani są wypoczynkiem aktywnym jak również plażowaniem w cichej, spokojnej i czystej okolicy.


Agroturystyka

Autor: robertr. Data publikacji Śro, 2006-12-13 18:51

Zapraszamy Państwa do Kuźnicy Żelichowskiej - żyjącej własnym rytmem osady leśnej, położonej w północno-zachodniej części Województwa Wielkopolskiego na styku Puszczy Noteckiej i Drawskiej. Wieś otoczona jest malowniczymi lasami i licznymi jeziorami śródleśnymi. Nasze gospodarstwo „Agroturystyka Bromscyâ€? zapewni najlepszy wypoczynek w sąsiedztwie natury. Agroturystyka to przez wielu bardzo lubiana i ceniona forma wypoczynku. Daje mozliwość obcowania z przyrodą. Okolica nasza jest wręcz wymarzonym miejscem do tego rodzaju wypoczynku ponieważ jest terenem czystym ekologicznie z własnym mikroklimatem, czego odzwierciedleniem są liczne miejsca gniazdowania żurawi, czajek czy łabędzia.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

subskrybuj