Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Nauka, edukacja i technika

Oferta zajęć edukacyjnych dla dzieci w Magicznej Dziupli

Autor: Magicznadziupla. Data publikacji Śro, 2010-08-25 21:05

Serdecznie zapraszamy na warsztaty edukacyjne do Magicznej Dziupli

Arete to firma działająca na rzecz kultury.

Prowadzimy galerię, działalność wydawniczą i podróżniczą oraz organizujemy warsztaty dla firm, instytucji kultury, dzieci i dorosłych w naszej Magicznej Dziupli.

ZAJĘCIA EKO
"Szczęśliwe kurki znoszą złote jajka" - zajęcia dla grupy różnowiekowej 3-6 lat.
Czas trwania 1 – 1,5 godz.


Kontrola dostępu: rozpoznawanie twarzy

Autor: prezioso. Data publikacji Czw, 2010-06-10 20:55

Kontrola dostępu w oparciu o rozpoznawanie rysów twarzy ma zarówno zwolenników jak i przeciwników. Istnieje kilka wersji takich systemów, które mogą być stosowane do różnych zastosowań.
Podstawowy podział weryfikacji twarzy to weryfikacja statyczna i dynamiczna. Ten pierwszy rodzaj opiera się na kamerach umieszczonych w odpowiednich miejscach i może wymagać od użytkownika na przykład podejścia w oznaczone miejsce czy popatrzenia w dany punkt. Systemy dynamiczne są w stanie rozpoznawać nawet twarze osób poruszających się, także w grupach.


Technika Uwalniania - pozbądź się negatywnych emocj

Autor: adamkrasowski. Data publikacji Pon, 2010-03-29 13:01

Skąd biorą się w twoim życiu wszystkie problemy? Istnieje naturalna technika , która pozwoli Ci wyeliminować przyczynę problemu – nie zaś tymczasowo i na siłę próbować zmienić skutek.
Metoda działa na poziomie uczuć, pozwoli Ci wyeliminować zarówno negatywne emocje jak i myśli. Jest szybka, efektywna i bardzo prosta - ponieważ - trafia wprost do źródła problemu. Jest skrótem dla każdego - kto jej używa.


Witamy na pokładzie … kuchennym Torino

Autor: mgorska. Data publikacji Czw, 2009-12-24 16:22

Dla ergonomii użytkowania kuchni niezwykle ważny jest nie tylko sposób wykorzystania przestrzeni w szafkach, ale także mechanizm ich otwierania. W zależności od przeznaczenia możemy spotkać się z kilkoma rozwiązaniami.


Ostatni dzwonek dla szkół, żeby wygrać pracownię komputerową!

Autor: prsolution. Data publikacji Śro, 2009-05-06 15:49

Duże zainteresowanie nową formą akcji ‘Tesco dla szkół i dla środowiska’ zadecydowało o przedłużeniu terminu składania zgłoszeń do 22 maja 2009 roku. Każda szkoła ma jeszcze szansę zgłosić swój udział w konkursie „Dbajmy o środowisko – to takie proste!”.


1234następna ›ostatnia »
Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj