Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Media i informacje

Kampania Grecos Holiday z Anną Wyszkoni

Autor: Joanna Janczy. Data publikacji Czw, 2011-06-02 11:13

Biuro podróży Grecos Holiday, specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Grecji, przygotował pierwszą zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową, która wystartowała 20 maja 2011r.

Liczba klientów biura, istniejącego na polskim rynku od 2005r., z roku na rok zwiększa się – obecnie z bogatych ofert Grecos Holiday korzysta ok. 40 tys. osób.


Już 28 maja rusza Eska TV – nowy kanał telewizji muzycznej.

Autor: prsolution. Data publikacji Wto, 2009-05-19 15:45

Radio ESKA – najsilniejsza sieć radiowa w Polsce uruchamia telewizyjną stację muzyczną. ESKA TV - nowa telewizja muzyczna, podobnie jak sieć radiowa ESKI profilowana będzie jako „Hity na czasie“.

W ESKA TV pojawią się między innymi uwielbiane gwiazdy Radia ESKA: Jankes, Puoteck oraz Kinga Zdrojewska. Stacja ESKA TV startuje ekskluzywnie na paltformie telewizji nowej generacji n. ESKA TV i n-ka zapowiadają szeroko zakrojone wspólne działania reklamowe. Partnerami ESKA TV będą między innymi ONET.PL oraz Multikino.


Serwis pogodowy

Autor: stefanprecel. Data publikacji Pon, 2008-09-29 14:07

Planujesz weekend za miastem, ale za oknem jesienna plucha. Bijesz się z myślami: "czy jest szansa na poprawę?" Nie będzie cię w domu cały dzień i nie wiesz co ze sobą zabrać: płaszcz przeciwdeszczowy czy okulary przeciwsłoneczne? A może ciepły sweter?


Wielki cukierkowy konkurs Odry

Autor: prsolution. Data publikacji Czw, 2008-06-05 16:42

Aby wygrać moc nagród w nowym konkursie producenta słodyczy Odra S.A. wystarczy … zbierać papierki po cukierkach. Konkurs „Papierkowa Mania” już wystartował!

Jak co roku ZPC Odra przygotowała dla wszystkich wielbicieli słodyczy konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Konkurs adresowany jest zarówno do mniejszych, jak i zupełnie dorosłych konsumentów, ponieważ, aby wziąć w nim udział należy … zbierać papierki po owocowych cukierkach Fruxi, znanych i lubianych od dawna Kukułkach i Kapitańskich oraz po karmelkach Faworytkach.


Kanały RSS

Autor: yavaho. Data publikacji Pią, 2006-07-28 16:10

Wiadomości pobierane on-line w postaci listy kanałów RSS z innych serwisów informacyjnych. Najpopularniejsze czytniki kanałów RSS. Opis specyfikacji kanału RSS oraz standardu XML.

W serwisie znajduje się również katalog kanałów rss gromadzący spis kanałów informacyjnych. Do katalogu można dodać każdy serwis internetowy, który na swoich stronach publikuje własne widomości lub wartościowe artykuły.

Zaletą kanałów RSS jest możliwość oglądania w jednym miejscu nagłówków wiadomości z wielu źródeł jednocześnie. A czytnik RSS, pozwala na szybkie dotarcie do najświeższych informacji z różnych źródeł zebranych w jednym miejscu.


12następna ›ostatnia »
Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj