Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Kultura i sztuka

Koncert Cudowny Świat – Gwiazdy dla Fundacji

Autor: GM FRK. Data publikacji Śro, 2011-03-09 12:21

23 marca 2011 roku o godz. 19.00 w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się charytatywny koncert „Cudowny świat”, z którego dochód zasili projekt budowy sztucznej komory serca dla dzieci.

Koncert uświetni rozpoczęcie obchodów XX-lecia Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii założonej w 1991 roku przez Profesora Zbigniewa Religę. Patronat Honorowy nad jubileuszowymi obchodami objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski .


Odkrywanie sztuki Indian

Autor: Magicznadziupla. Data publikacji Czw, 2010-10-14 00:25

Magiczna Dziupla to miejsce w którym rośnie tajemnicze drzewo, a z baśniowych zakamarków dobiegają radosne śmiechy dzieci i dorosłych.

W pobliżu lasu, w wolno stojącym domu z ogrodem Twoje dziecko rozwinie wiedzę na temat otaczającej przyrody jak również nabierze rumieńców i moc zdrowej energii.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z cyklu indiańskie talizmany w Magicznej Dziupli

14 PAŹDZIERNIKA (czwartek)


Magiczna Dziupla -miejsce dla kreatywnych

Autor: Magicznadziupla. Data publikacji Czw, 2010-10-14 00:16

Magiczna Dziupla to miejsce w którym rośnie tajemnicze drzewo, a z baśniowych zakamarków dobiegają radosne śmiechy dzieci i dorosłych.

Czas spędzony u nas zapewni Twojemu dziecku twórczą zabawę oraz przyjazną edukację.

W godzinach wieczornych Magiczna Dziupla zamienia się w miejsce ciekawych spotkań, które po zaganianym dniu zapewnią każdemu, chwile twórczego relaksu.
W weekendy natomiast organizujemy familijne spotkania warsztatowe, w trakcie których uwolnimy nasze talenty i stworzymy niepowtarzalne dzieła sztuki.


Nowości w ramówce Eska TV

Autor: k.gromada. Data publikacji Śro, 2010-08-25 14:22

Aby złagodzić jesienny powrót do codziennych obowiązków stacja Eska TV przygotowała kilka zmian w swojej ramówce. Od 1. września fani muzyki rozrywkowej będą mogli liczyć na dwie nowości.

Pierwsza z nich to Wazzzup – godzinne podsumowanie tygodnia i spora porcja plotek z życia gwiazd. Duet prowadzący: Kasia Morawska i Maciek Stajniak w każdą sobotę o 14.00 ujawniać będzie kto, gdzie, z kim i dlaczego, zdradzając wszystkie tajemnice polskich i światowych celebrytów.


Warsztaty dla dzieci

Autor: Magicznadziupla. Data publikacji Śro, 2010-07-21 10:37

Arete to firma działająca na rzecz kultury.
Prowadzimy galerię, działalność wydawniczą i podróżniczą oraz organizujemy warsztaty dla firm, instytucji kultury, dzieci i dorosłych w naszej Magicznej Dziupli.

Serdecznie zapraszamy na zajęcia warsztatowe dla dzieci
22 lipca (czwartek)
Godz. 14.00 - Autoportret - dowiemy się co to jest autoportret i jak powstaje. Dzieci poznają dzieła Van Gogha oraz wykonają swoje własne podobizny.
Godz. 18.00 - Malowanie na szkle wykorzystamy starą ludową technikę i stworzymy bajeczne letnie obrazy.


1234następna ›ostatnia »
Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj