Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Internet

Pełne półki w e-sklepach

Autor: stefanprecel. Data publikacji Śro, 2009-06-03 10:11

Nie jest łatwo oszacować, ilu jest przeciwników a ilu zwolenników zakupów internetowych, lecz sądząc po częstotliwości dokonywania transakcji w sieci, e-zakupy cieszą się dużą popularnością. Trend ten rozprzestrzenił się zwłaszcza wśród młodych ludzi. Jest to dość duże udogodnienie w życiu codziennym, gdy możemy coś kupić za pośrednictwem sieci, nie wychodząc z domu. W zasadzie każdy może znaleźć tam coś dla siebie.


Internetowe zakłady bukmacherskie

Autor: bet. Data publikacji Śro, 2008-12-31 15:33

Czym są internetowe zakłady bukmacherskie?


Czat - podstawowe wiadomości

Autor: stefanprecel. Data publikacji Śro, 2008-11-26 16:37

Czat, używana jest również angielska pisownia chat , to rodzaj internetowej pogawędki i jedna z usług internetowych. Wyraz zhat , będący zapożyczeniem, zagnieździł się w slangu informatycznym. Serwis internetowy umożliwiający komunikacje użytkownikom w różnych pokojach to nic innego jak czat. Zwykle istnieją dwa rodzaje rozmowy - prywatna, której przebieg mogą śledzić tylko dwie osoby, oraz publiczna, dostępna dla wszystkich zalogowanych użytkowników.


Tanie notebooki

Autor: Precel55. Data publikacji Wto, 2008-09-23 00:15

Pierwsze komputery z pierwszej połowy XX wieku zajmowały cały pokój i zostały stworzone na potrzeby wojska. W tamtych czasach obliczono, że dziesięć nowo wyprodukowanych komputerów rocznie, że to będzie wystarczająca ilość. W dzisiejszych czasach, gdy w większości domów jest przynajmniej jeden komputer, a często więcej widać jak mylne były te obliczenia. Nie wystarczy powiedzieć, że są to po prostu komputery, większość ludzi kupuje teraz notebooki, które są znacznie mniejsze od zwykłych stacjonarnych komputerów.


Wirtualny Goliat: AOL - Time Warner

Autor: stefanprecel. Data publikacji Wto, 2008-09-16 14:47

America Online (AOL) została utworzona w 1985 roku w Dulles, Virginia, USA. Jest obecnie niekwestionowanym liderem onlinowych serwisów oferujących najważniejsze wiadomości, internetowej technologii i komercji. Obecnie firmę tę tworzy AOL z 20 milionami klientów i CompuServe (podobny, wcześniej samodzielny serwis) z 2,2 milionami klientów.


1234następna ›ostatnia »
Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj