Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Gry komputerowe

Disciples III – gra dla dużych chłopców

Autor: k.gromada. Data publikacji Śro, 2010-06-23 12:40

Mistrzowskie połączenie cech gier RPG oraz strategii turowej, realistyczne animacje i trójwymiarowa oprawa graficzna oraz blisko 200 bohaterów, to tylko niektóre cechy trzeciej już części całego cyklu gier Disciples, uradującej z pewnością każdego dużego chłopca.


Aby wakacje nie były nudą- najnowsza gra Toy Story 3

Autor: k.gromada. Data publikacji Pon, 2010-06-14 16:36

Niestety nie każde dziecko tego lata będzie miało przyjemność wyjechać z rówieśnikami na kolonie lub z rodziną na wieś. Na szczęście alternatywą dla wakacji na osiedlowym podwórku może być niezwykły świat bajek, w których nie znajdziemy przemocy, które uczą, bawią i dostarczają niezapomnianych przeżyć.


Art of Wars - gra onlie

Autor: pc3t. Data publikacji Pon, 2007-06-04 22:36

Czym jest Art Of Wars?


Gry do pobrania

Autor: gry. Data publikacji Nie, 2006-04-02 00:45

Gry mogą mieć charakter zarówno fizyczny (gra w piłkę nożną) jak też umysłowy (szachy) bądź hazardowy (poker). Wiele gier ma charakter pośredni między tymi kategoriami. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników.

Innym znaczeniem słowa gra jest model matematyczny, gry w którym uczestniczy kilku graczy starających się uzyskać dla siebie jak najlepszy wynik. Modele takie odwzorowują dobrze wiele sytuacji ekonomicznych, biologicznych i innych. Dział matematyki zajmujący się tymi grami to teoria gier.


Gry flash

Autor: sxc. Data publikacji Pią, 2006-03-31 23:56

Ostatnimi czasy furorę w Internecie robią gry flash. Część z nas nie wie zapewne, z czym mamy do czynienia - dlatego pozwolę sobie przytoczyć prostą definicję tego słowa.

Gry flash - małe, wykonane w technologii flash animacje komputerowe, zwykle zawierające treści mające rozśmieszyć ich odbiorcę. Często interaktywne, zaopatrzone w dźwięk i reagujące w sposób bezpośredni na poczynania odbiorcy.


12następna ›ostatnia »
Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj