Misja

Serwis GoodContents.net to nie jest zwykły katalog stron. To miejsce, gdzie możesz nie tylko wypromować swoją stronę, ale także zainteresować internautów jej tematyką.

Jeśli chcesz przybliżyć innym zagadnienia poruszane na Twojej stronie, dodaj artykuł.

Możesz także śledzić na bieżąco nowości w serwisie, korzystając z kanałów RSS.

Good Contents

Nie-zwykły katalog

Handel elektroniczny

Firma Luxor Electronics GmbH (Germany)

Autor: blisterware. Data publikacji Pon, 2009-10-12 14:23

Luxor Electronics Company GmbH została założona w 2005 roku w Niemczech, miasto Essen.
Było to poprzedzone 4 latami prac analitycznych na rynkach krajów europejskich oraz określeniem grup najbardziej popularnych towarów. Jednym z priorytetów został wybór linii akcesoriów do telefonów komórkowych.
Pod koniec 2006 r. firma wprowadziła własny system marketingu i sprzedaży towarów w serwisie eBay. Podjęto strategiczną decyzję o handlu za pośrednictwem Internetu.


Moda na meble holenderskie

Autor: nianiaogg. Data publikacji Pon, 2008-10-06 12:45

Boom w obszarze mieszkalnictwa, przełożył się również na rozwój branży meblarskiej oraz dekoracyjnej. Każdy świeżo upieczony właściciel mieszkania czy domu, musi przecież zadbać o jego wyposażenie. Część właścicieli mieszkań decyduje się na wynajęcie architekta wnętrz, jednak zdecydowana większość postanawia samodzielnie urządzić swoje nowe gniazdko. W efekcie zauważyć możemy konkretne tendencje w ramach aranżacji mieszkań, które dominują w danych okresach.


Szukasz pomysłów na Halloween? Odkryj sekret Voltage

Autor: lex. Data publikacji Śro, 2006-09-20 22:34

Do niedawna na koncertach, podczas różnego rodzaju eventów sprzedawano tylko świecące bransoletki lub pałeczki. Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy niesamowity produkt - Świecący żel Voltage.

Nocne koncerty, pokazy sztucznych ogni, parady uliczne i inne nocne imprezy już nigdy nie będą takie same!

Teraz i Ty możesz zabłysnąć w tłumie. Wyobraź sobie wydarzenia sportowe (włosy w kolorze Twojej drużyny), nocne gry i polowania, bale przebierańców, imprezy w klubach, imprezy dla dzieci itd.

Voltage można również nałożyć na przedmioty, banery, samochody, plakaty, drewno, plastik, metal, gumę... możesz to sobie wyobrazić? Na tym właśnie polega magia tego produktu. Jest bezpieczny i zmywa się zwykłym szamponem.


Subskrybuj zawartość

nawigacja

Kategoria główna

subskrybuj